EXAMINE THIS REPORT ON UCUZ VDS

Examine This Report on ucuz vds

Examine This Report on ucuz vds

Blog Article

VPS, World-wide-web barındırma planları ile fiziksel sunucular arasında mükemmel bir uzlaşmadır ve güvenilirliği adanmış bir sunucunun yüksek performansıyla birleştirir - ancak bir sunucunun fiziksel donanımını yönetme zorluğu olmadan.

En ucuz VDS paketleri olmasının yanı sıra hedeflerinize ve ihtiyacınıza göre dilediğiniz paketi de tercih edebilirsiniz.

Eğitim ve Toplantılarınız için Ssd diskli BigBlueButton sunucularda süper kampanyayı yakalayın.

Sanal sunucuların tercih edilmesindeki en önemli noktalar kişilerin Online sitelerini yönetirken ve kullanıcıların kullanım deneyimlerinde kendileri için en performanslı şekilde çalışma yapabilmelerini sağlamasıdır. Bunu gerçekleştirmek için sanal sunucu desteği veren firmaların son derece güçlü bir donanıma sahip olması gerekmektedir. Hız Hosting sanal sunucu desteği sağlarken sistemin en iyi şekilde taleplere cevap verebilmesi için güçlü donanım ve altyapıyala hizmet veriyoruz.

Seni canlı sohbette veya destek talebinde bekliyor olacağız. Ayrıca ulaşabileceğiniz bazı destek kanallarımız;

Kullandığınız sunucular başka bir kullanıcı tarafından rahatsız edilemeyecek seviyede tutulmaktadır.

VDS Sanal sunucularımız üzerinde sağlamış olduğumuz World-wide-web hızı one thousand Mbps olarak belirlenmiştir.

Website sitenizin kendi alanında barındırılması, komşularınızın ne yaptığını veya başkalarının komşularınız için neler yaptığı hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Örneğin, paylaşılan bir barındırma approachındaysanız ve komşularınız dağıtılmış bir hizmet reddi (DDoS) saldırısı alıcısı ise, bu saldırının vds kiralama sitenizi de etkileyeceği kesin.

Tüm sunucularımız performans ve community yedekliliği nedeniyle 10Gbit/s Port bulunmaktadır. Müşterilerimize 1Gbit/s Port kullanım sunulmakta.

Projeniz hakkında karar verip bütçe hazırlığını yaptıktan sonra sunucu kiralayacağınız firma hakkında bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz bu araştırmayı formları ve firma hakkındaki yazılara okuyarak yapabilirsiniz. Ama bu yazıların tamamının doğru olmadığını bilmelisiniz. Firmanın referanslarına bakın yapabiliyor iseniz referanslarda buluna firmalar ile iletişime geçip onlardan bilgi alabilirsiniz.

Supply olarak sizlere geniş yelpazeli İşlemcileri sunmaktayız. Bu sayfadan Intel sunucu kiralayabileceğiniz gibi Ultra Performans Sunucu sayfasından Ryzen veya I9 sunucu kiralayabilirsiniz. Her iki kategoride bulunan paketlerimizi inceleyerek bütçeniz ve ihtiyacınıza uygun olan sunucu paketini tercih edebilirsiniz.

Peşin alımlarda belirli bir oranda indirim sağlayabilmekteyiz. Siparişinizi verirken ödeme periyodunuzu seçerek bu indirim oranlarını aktif hale getirebilirsiniz.

VDS kullanıcıların dosyalarını işletim sistemi seviyesinde ayırdığı için gerçek anlamda özel sunucudur. Kullanıcıların hesapları kendi depolama alanı, bellek, işlemci çekirdeği gibi kendi kaynaklarına sahiptir ve bu kaynaklar diğer kullanıcılar ile paylaşılmamaktadır. 

En uygun fiyatlarla sizde bir alan adı sahibi olabilirsiniz. Hemen alan adı sorgulayın ve tescil edin.

Report this page